Ochrana osobních údajů a GDPR

Provozovatel internetové stránky marinaharta.cz bere Vaše soukromí s plnou vážností, proto Vaše údaje použijeme pouze ke správě služeb. Vaše údaje nebudeme v žádném případě předávat třetím stranám.Pokud souhlasíte s tím, abychom Vás mohli za tímto účelem kontaktovat, vyplňte prosím do kontaktního formuláře Váš e-mail.Vaše osobní údaje si ponecháme pro výše zmíněné účely 2 roky od data Vašeho souhlasu, přičemž je budeme udržovat stále aktuální.

V případě, že se Váš názor kdykoliv v budoucnosti na zasílání novinek od marinaharta.cz změní, stačí zaslat na adresu info@marinaharta.cz zprávu „Nezasílat obchodní sdělení“.

Mimosoudní řešení sporu

Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č apothekeschweizer.de. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

2. V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.
Případné dotazy rádi zodpovíme v Leskovci nad Moravicí 24, 793 68 nebo tel: +420 737 367 161